14.-15. 5. 2011, Zlínské F3K

Tak a opět ten víkend strašně rychle utekl, ale byl příjemně stráven se stejně postiženými jedinci. :-) A o koho šlo? O jednu suprovou partu F3Kčkařů. Chlapi díky, závod co závod se nás schází víc a víc. Nejvíc mám radost, že "staří" se vrací a přibývá nových pilotů.

Spousta jich přijela již v pátek a využila příjemný podvečer k seznámení s našimi podmínkami. V sobotu jsme začali lítat skoro dle plánu. Holešov se ukázal v plné parádě. Vzduch nebyl vůbec jednoduchý. Dlouho jsem zvažoval jestli přilehlý val dát jako zakázanou zónu, sám jsem si nakonec vyzkoušel,že rozhodnutí nedělat zakázanou zónu bylo správné. Podmínky se na něm měnily během pár vteřin. Nakonec jsme díky počasí odlítali "jen" 6 kol. Vyhnala nás přeháňka. V podvečer sice na chvili přestalo pršet, ale většina pilotů by v případném pokračování ohrožovala život svých brousků. :-) Tak jsme již raději nepokračovali. Neděle již vyšla podle nejčernějších předpovědí. Kolem 9 hod. jsme vyhlásili výsledky a rozjeli se domů.

Lítali jsme úlohy v tomto pořadí:
1. 3 ze 6
2. Poslední a předposlední let
3. vzrůstající časy
4. 1,2,3,4 minuty
5. 5 nejdelších
6. všichni nahoru, poslední dolů

Z ohlasů přihlížejících návštěvníků se líbila nejvíce poslední úloha.

Během týdne před soutěží mi na střídačku volal jak Petr Hulík tak Jarda Čermák. Oba měli shodnou otázku, co udělám pro to aby vyšlo počasí. Obětoval jsem u nás ve fabrice tele. Podcenil jsem to, počasí vyšlo jen na slabou půlku, příště proto obětuji celého býka. :-) Když budu plánovat termíny na další soutěže, raději se vyhnu pověstným termínům.

Protože jsem v neděli neměl kolem sebe svůj tým, tak bych jim chtěl aspoň touto cestou poděkovat. Je pár věcí, které bych chtěl do republiky ještě dopilovat, ale šlapali jste na jedničku, DÍKY.

Pro všechny piloty důležitá informace. Díky kolizi několika události jsem nucen posunout termín mistrovství ČR F3K.
Nový termín bude 3. - 4.září 2011.
Poznamenejte si proto do svých diářů tuto změnu. Na všechny piloty se velmi těším.
 
Výsledková listina je ke stažení zde.

Děkuji Žďárskému klubu za zapůjčení zvukové aparatury. Kluci nasadili jste mi brouka do hlavy.

Marcel

Fotky od Libora Dvořáka

Comments