Hlavní stránka‎ > ‎

Info trenéra 2018

Sezona F3K 2018

Konec roku se blíží,a tak můžeme bilancovat sezonu F3K.Jestliže jsem tu loňskou nazval výsledkově nejlepší,tak ta letošní jí předčila.
Úspěšní jsme byli nejen výsledkově,ale i pořadatelsky.
Že pátek třináctého nemusí být špatné datum se přesvědčilo reprezentační družstvo F3K ve slovenském Martině.
Právě tento den vybojovalo titul mistrů Evropy.O tento úspěch se zasloužili Ondřej Rezler,Martin Zemánek a Pavel Krištof.V následujícím dramatickém finále
vybojoval Ondra vynikající třetí místo a Martin svoji premiéru na velké akci ozdobil pátým místem.
Na začátku sezony jsme pod vedením Marcela Králíka uspořádali ,,Workshop F3K“.Této akce se zúčastnilo 27 nadšenců o F3K,z to bylo 15 úplných nováčků.
To,že tato akce byla povedená,svědčí zájem těchto pilotů o soutěžní létání.
Dalšího úspěchu dosáhli pořadatelé závodů F3K.To, že svoji práci odvádějí dobře, ukazuje velký zájem zahraničních soutěžících na jejich akcích.
Pro mě ale největší úspěch je zájem juniorů o tuto kategorii.Ještě vloni jsme měli jednoho.Na konci této sezony jich máme již pět!!!
Pro zájemce o F3K na Moravě se pravidelně pořádá tréninkové létání - ,,mini Workshop F3K“.
Co nás čeká příští rok?
Opět se můžete těšit na ,,Workshop F3K,“ který se opět uskuteční v Přibyslavi.Tam se uspořádá v létě i mistrovství republiky.
Vrcholem sezóny bude MS F3K v Maďarsku,na které byli nominováni za seniory Ondřej Rezler,Pavel Krištof a Tomáš Marek.Za juniory Lukáš Kmoníček,Patrik Anděra a Jan Bruner.

Trenér F3K
Pavel Krištof
Comments